Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Starfax Ireneusz Maranowski, Mariusz Wyszyński Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie przy ulicy Mickiewicza 25 w związku z wysłaniem zgłoszenia naprawy przez powyższy formularz. Administratorem danych osobowych jest Starfax Ireneusz Maranowski, Mariusz Wyszyński Spółka Jawna – ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa.

CO DALEJ?

WYŚLIJ PACZKĘ LUB DOSTARCZ SAM

Urządzenie możesz dostarczyć na dwa sposoby: osobiście lub za pomocą kuriera. 

Nasz serwis funkcjonuje w systemie Door 2 Door, co oznacza, że możemy zamówić dla Ciebie kuriera, który odbierze od Ciebie urządzenie. Wyślemy na Twój adres e-mail potwierdzenie odebrania paczki.

Jeśli zdecydujesz się wysłać sprzęt kurierem, zabezpiecz dokładnie paczkę tak by nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

POTRZEBUJESZ POMOCY NA MIEJSCU?

Jeśli chcesz, by nasi technicy sprawdzili sprzęt w Twoim domu lub firmie zadzwoń do nas lub napisz.

POCZEKAJ NA ODPOWIEDŹ SERWISU

Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Kiedy tylko urządzenie dotrze do serwisu poinformujemy Cię o tym. Otrzymasz również dokument potwierdzający przyjęcie zlecenia serwisowego. 

Nasi technicy po otrzymaniu urządzenia przystąpią do diagnostyki sprzętowej, które mają na celu zlokalizowanie usterki. Po testach wyślemy Ci informację o kosztach naprawy. Nigdy nie podejmujemy decyzji za Ciebie.

Diagnostyka jest czynnością, którą wykonujemy za darmo. Jeśli nie wyrazisz zgody na naprawę, odeślemy projektor bez jakichkolwiek kosztów serwisowych. Jedyne koszty jakie ponosisz to koszty transportu. 

Po akceptacji kosztów technicy przystępują do naprawy. Jeśli jest konieczność wymiany części, zostaniesz o tym poinformowany. 

GOTOWE!

Jeśli naprawa została zakończona, technicy wykonują ostatnie testy sprawności urządzenia. Po tej czynności poinformujemy Ciebie o zakończonym zleceniu. Sprzęt będzie czekał na odbiór, lub zlecimy wysyłkę kurierem.

Adres

Starfax sp.j.

ul. Pola Karolińskie 4 (wej. B)

02-401 Warszawa

Biuro czynne
pon. – pt. 8.00 – 16.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 22 839 48 49
e-mail: biuro@starfax.waw.pl