O Nas

Firma Starfax istnieje na rynku polskim nieprzerwanie od 1997 roku. Jesteśmy jedną z czołowych firm, która dostarcza szeroką gamę usług i rozwiązań z zakresu instalacji, integracji i serwisu systemów audio video, multimedialnych, informatycznych, elektrycznych oraz niskoprądowych. Dzięki szerokiemu spektrum działania i ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym wymaganiom jakie klient stawia przed nami. Zatrudniamy najlepszych ludzi z różnych segmentów biznesowych tworząc spójny zespół specjalistów służących swoja wiedzą i doświadczeniem, co znacząco przekłada się na jakość usług.

Działamy kompleksowo na wszystkich etapach począwszy od projektowania i instalacji a skończywszy na nadzorze i długoterminowym serwisie zainstalowanych systemów.

Jesteśmy dystrybutorem marki Panasonic projektorów, monitorów wielkoformatowych, profesjonalnego sprzętu wizyjnego do TV oraz profesjonalnych kamer do przemysłu i medycyny.

W swojej ofercie posiadamy produkty najwyższej klasy: Panasonic, Kramer Electronics, Extron, Crestron, Shure, Symetrix, Tannoy, Blackmagic Design, Aja, Gefen, Percon, Televic.

W 2012 roku firma Panasonic powierzyła nam rolę Autoryzowanego Serwisu na terenie Polski w zakresie urządzeń telekomunikacyjnych oraz projektorów multimedialnych Panasonic oraz Sanyo.

Nasza wykwalifikowana kadra pracowników stanowi wsparcie techniczne
w zakresie obsługi sprzętu multimedialnego Panasonic.

Mocne Strony

Ponad 20 lat doświadczenia w integracji systemów IT i audiovideo opartych na produktach najlepszych marek.

Unikalne doświadczenie i doskonała znajomość technologii potwierdzone certyfikatami.

Teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu projektowania, instalacji, integracji systemów IT i audio video

Kompleksowa obsługa dużych, średnich i małych firm.

Współpraca z partnerami na terenie całej Polski oraz za granicą

Dystrybucja Serwis Wsparcie

Nie tylko zajmujemy się kompleksową obsługą klientów końcowych.

Jako dystrybutor sprzętu multimedialnego i wizyjnego marki Panasonic, współpracujemy z dealerami i partnerami biznesowymi w zakresie doradztwa i sprzedaży. Nasze zaplecze merytoryczne, techniczne oraz serwisowe pomagają integratorom w całej Polsce

 

Adres

Starfax sp.j.

ul. Pola Karolińskie 4 (wej. B)

02-401 Warszawa

Biuro czynne

pon. – pt. 8.00 – 16.00

Dane kontaktowe

Telefon: +48 22 839 48 49
e-mail: biuro@starfax.waw.pl