Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49

Bezprzewodowy HDMI

Gefen Ekstender bezprzewodowego HDMI

Ekstender bezprzewodowy HDMI do stosowania wewnątrz pomieszczenia.

Ekstender pozwala przedłużyć przesyłanie sygnału audio/wideo w jakości HD do dowolnego wyświetlacza HDTV na odległość do 10 metrów. Źródłem sygnału mogą być komputery wykorzystujące HDMI, przystawki STB, odtwarzacze Blu-ray i inne urządzenia A/V, a miejscem docelowym zdalny wyświetlacz zgodny z HDMI. Ekstender składa się z małej jednostki nadawczej i jednej, stawianej na biurku, jednostki odbiorczej. System obsługuje rozdzielczości HD do 1080p Full HD, a także 7.1-kanałowy dźwięk cyfrowy w formatach PCM, Dolby® i DTS®. Ekstender transmituje sygnał wewnątrz pomieszczenia i nie wymaga wzajemnej widoczności obu jednostek w celu zapewnienia dobrej transmisji. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwości podłączania jednostki nadawczej produkt nadaje się idealnie do przedłużania połączeń audio/wideo HD w salach konferencyjnych i instalacjach kina domowego, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego dodania do systemu urządzenia przenośnego takiego jak laptop do prezentacji czy kamera wideo. Dodatkową zaletą jest możliwość zwiększenia liczny jednostek nadawczych i przesyłanie do wyświetlacza sygnału z maksymalnie ośmiu źródeł wybieranych za pomocą ręcznego pilota. W jednym pomieszczeniu można też zainstalować dwa ekstendery, pod warunkiem, że będą oddalone od siebie co najmniej o metr.

  ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAKUPÓW

 

Gefen Ekstender bezprzewodowy HDMI 60 GHz

Nowy ekstender bezprzewodowego HDMI pracujący w paśmie 60 GHz zapwenia transmisję wysokiej jakości sygnału w rozdzielczości do Full HD 1080p w pomieszczeniu na odległość do 25m. Wspiera formaty 3DTV, działa na zasadzie plug-and-play oraz obsługuje wszystkie formaty audio takie jak Dolby True-HD i DTS-HD Master Audio. Ekstender przeznaczony jest do instalacji w wysokiej klasy instalacji komercyjnych i kina domowego.

Użycie pasma 60GHz sprawia ekstender może działać równolegle z innymi urządzeniami bezprzewodowymi bez ryzyka zakłócenia.

  ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAKUPÓW

 

Optoma Ekstender bezprzewodowy HDMI WHD200

Przesyłaj bezprzewodowo sygnał Full HD 1080p 3D do swojego projektora lub telewizora.
Wyeliminuj problemy i dodatkowe koszty instalacji długich kabli. Podłącz od razu odtwarzacz Blu-ray™, tuner cyfrowej TV, konsolę do gier, lub wzmacniacz AV. 


Idealnie łącząc wygodę z prostotą, bezprzewodowy system HDMI WHD200 umożliwia ci podłączenie dwóch urządzeń i posiada wyjście HDMI, by podłączyć drugie urządzenie wyświetlające (np. TV). To sprawia, że instalacja wielkoekranowych wrażeń jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

  ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO ZAKUPÓW

 

 

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,